Zawody sportowe

 

KALENDARZ

GMINNYCH  I  POWIATOWYCH

IMPREZ SPORTOWYCH w roku szkolnym  2015/2016

GIMNAZJADA MŁODZIEŻY

5 lutego na sali sędziszowskiego gimnazjum rywalizowało 5drużyny dziewcząt z Iwierzyc, Ostrowa, Wielopola Skrzyńskiego, Ropczyc- nr 1 i Sędziszowa Młp.w  zawodach powiatowych w piłce siatkowej.

Nasza drużyna zajęła II miejsce w składzie:

1. Gabriela Zatorska- 3a

2. Julia Zatorska- 3a

3. Katarzyna Kłósek- 3a

4. Aleksandra Rój – 3a

5. Katarzyna Majka- 2c

6. Lucyna Białek – 2c

7. Katarzyna Gredys- 2c

8. Gabriela Gołąb- 2c

9. Gabriela Ziobro -2a

10. Gabriela Motyka – 2a

11. Patrycja Ochał – 2a

12. Żaneta Ochał – 2a

13. Daria Pięta – 1b

14. Karolina Persak – 1b

 


28 stycznia 2015r. odbyły się powiatowe zawody w tenisie stołowym drużynowym. Wyniki rozgrywek:

Drużyny dziewcząt:

I miejsce – Zatorska Julia, Zatorska Gabriela

II miejsce – Rój Aleksandra, Kłósek Katarzyna i Ochał Patrycja

Drużyny chłopców:

VII miejsce – Persak Kazimierz, Ziemiński Jan

VII miejsce również – Broda Maciej, Łyszczek Błażej i Daniel Grzegorz

GRATULUJEMY DZIEWCZĘTOM!!!

 


26 stycznia 2016 r. odbyły się szkolne zawody w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Oto wyniki rozgrywek:

Dziewczęta:

1. Zatorska Gabriela – 3 a

2. Zatorska Julia – 3 a

3. Rój Aleksandra – 3 a

4. Ochał Patrycja – 2 a

5. Kłósek Katarzyna – 3 a

Chłopcy:

1. Persak Kazimierz – 1 b

2. Broda Maciej – 2 a

3. Ziemiński Jan – 1 b

4. Łyszczek Błażej – 3 d

5. Daniel Grzegorz – 3 a

Wszyscy w/w uczniowie awansowali na zawody powiatowe drużynowe, które odbędą się 28 stycznia w naszej szkole. Gratulujemy!


23 stycznia na sali sędziszowskiego gimnazjum rywalizowały 4 drużyny chłopców

z Iwierzyc, Ostrowa, Lubziny i Sędziszowa Młp.w  zawodach powiatowych w piłce ręcznej.

Nasza drużyna zajęła I miejsce w składzie:

1. Karol Piczak- 3b

2. Karol Jaworek- 3c

3. Piotr Klyś- 3c

4. Damian Gubernak- 3c

5. Patryk Bernat- 3c

6. Kacper Obarski- 3c

7. Błażej Łyszczek- 3d

8. Damian Kubacki- 3d

9. Maciej Broda- 2a

10. Konrad Marć- 2a

11. Bartosz Kiełek- 2a

12. Kacper Kraja- 2b

13. Pazdan Tomasz- 2c

14. Maciej Pazdan- 1a

Gratulujemy i życzymy powodzenia na zawodach rejonowych 10 lutego.


22 stycznia na sali naszego gimnazjum rywalizowały 4 drużyny dziewcząt z Iwierzyc, Ocieki, Zagorzyc Górnych i  Lubziny  wzawodach powiatowych w piłce ręcznej.

Nasza drużyna zajęła I miejsce w składzie:

1. Klaudia Kazimierska- 3a

2. Julia Kisiel- 3a

3. Katarzyna Kłósek- 3a

4. Gabriela Zatorska- 3a

5. Julia Zatorska- 3a

6. Katarzyna Gredys- 2c

7. Gabriela Gołąb- 2c

8. Katarzyna Majka- 2c

9. Oliwia Łagowska- 2c

10. Marcelina Ochab- 2c

Gratulujemy i życzymy powodzenia na zawodach rejonowych 8 lutego.


16. 01. 2016 r. na sali sędziszowskiego gimnazjum rywalizowały 4 drużyny chłopców
w zawodach powiatowych w piłce nożnej halowej klas I i II.

Nasza drużyna zajęła II miejsce w składzie:

1. Maciej Broda – 2 a

2. Jan Ożóg – 2 a

3. Konrad Marć – 2 a

4. Kacper Kraja – 2 b

5. Tomasz Pazdan – 2 c

6. Przemysław Róg – 2 c

7. Maciej Pazdan – 1 a

GRATULACJE!


15 stycznia 2016 r. na sali naszego gimnazjum odbyły się powiatowe zawody w piłkę nożną halową dziewcząt.Rywalizowało 5 drużyn z Zagorzyc, Gnojnicy, Wielopola Skrzyńskiego, Kamionki i Iwierzyc. Nasze dziewczyny wywalczyły  I miejsce w składzie:

1. Daria Pięta – 1 b

2. Emilia Ochab – 1 c

3. Katarzyna Majka – 2 c

4. Marcelina Ochab – 2 c

5. Katarzyna Kłósek – 3 a

6. Aleksandra Rój – 3 a

7. Julia Zatorska – 3 a

8. Gabriela Zatorska – 3 a

GRATULUJEMY!!!



Dnia 12.01.2016r. na sali gimnastycznej odbyły się zawody szkolne dziewcząt w piłce nożnej halowej.

I miejsce – kl. III a – Pazdan Monika, Zatorska Gabriela, Kłósek Katarzyna, Rój Aleksandra, Kisiel Julia, Piczak Joanna

II miejsce – kl. II c – Ochab Marcelina, Szczyrek Kinga, Majka Katarzyna, Gredys Katarzyna, Gołąb Gabriela, Łagowska Oliwia, Białek Lucyna

III miejsce – kl. I a,b,c – Wierzbicka Wiktoria, Zając Agnieszka, Pięta Daria, Persak Karolina, Łyszczek Kamila, Zatorska Emilia, Ochab Emilia

IV miejsce – kl. II a,b – Motyka Gabriela, Ochał Patrycja, Garncarczyk Anna, Pyrdek Anna, Grobelna Andżelika, Żuczek Aleksandra, Chmiel Agata

V miejsce – kl. III c,dWiater Sylwia, Wójtowicz Olga, Kycińska Łucja, Antosz Andżelika, Ziemińska Wiktoria

Gratulacje, życzymy powodzenia na zawodach powiatowych 15 stycznia.



5 stycznia 2016 r. odbyły się szkolne zawody w piłce nożnej halowej chłopców klas I i II.

Oto miejsca :

Wśród I klas:

I miejsce klasa B – Ziemiński Jan, Persak Kazimierz, Siwiec Kacper, Drelich Dawid, Błachuta Bartłomiej, Wiater Adrian

II miejsce klasa A – Szeliga Paweł, Doroba Łukasz, Stanek Jan, Filipek Hubert, Charchut Karol, Pazdan Maciej/ Klimek Jakub

III miejsce klasa C – Ożóg Karol, Markiewicz Konrad, Broda Michał, Pragłowski Mateusz, Chorzępa Jakub, Napieracz Marcin

Wśród II klas:

I miejsce klasa  A - Marć Konrad, Broda Maciej, Ożóg Jan, Fąfara Jan, Alberski Michał, Kiełek Bartosz

II miejsce klasa C – Mucha Karol, Róg Przemysław, Wiater Dawid, Róg Kamil, Siewierski Marcin, Kłósek Kamil

III miejsce klasa B – Kraja Kacper, Marciniec Damian, Adamski Szymon, Daniel Kamil, Worek Jakub, Wróbel Dawid


30 listopada 2015 r. na sali sędziszowskiego gimnazjum rywalizowały 4 drużyny chłopców z Iwierzyc, Ocieki, Ropczyc nr 2  i Sędziszowa Małopolskiego w zawodach powiatowych w koszykówkę.

Nasza drużyna zajęła II miejsce w składzie:

1. Karol Piczak – 3b

2. Karol Jaworek – 3c

3. Piotr Klyś – 3c

4. Damian Gubernak – 3c

5. Patryk Bernat – 3c

6. Kacper Obarski – 3c

7. Błażej Łyszczek – 3d

8. Dawid Palidwór – 3d

9. Maciej Broda – 2a

10. Konrad Marć – 2a

11. Bartosz Kiełek – 2a

12. Jan Ożóg – 2a

13. Tomasz Pazdan – 2c

Gratulujemy!


27 listopada 2015 r. na sali naszego gimnazjum rywalizowały 4 drużyny dziewcząt z Iwierzyc, Ocieki, Ropczyc nr 2  i Czarnej Sędziszowskiej w zawodach powiatowych w koszykówkę.

Nasza drużyna zajęła I miejsce w składzie:

1. Klaudia Kazimierska – 3a

2. Julia Kisiel – 3a

3. Katarzyna Kłósek - 3a

4. Monika Pazdan – 3a

5. Aleksandra Rój – 3a

6. Gabriela Zatorska – 3a

7. Julia Zatorska – 3a

8. Katarzyna Majka – 2c

9. Oliwia Łagowska – 2c

10. Marcelina Ochab – 2c

11. Katarzyna Gredys – 2c

Gratulujemy i życzymy powodzenia na zawodach rejonowych w Raniżowie!


27.10.2015r. odbyły się powiatowe zawody w sztafetowych biegach przełajowych 8 x 800 m w Czarnej Sędziszowskiej. Z naszego gimnazjum wystartowała drużyna dziewcząt i chłopców. Obydwie drużyny zajęły II miejsce.

Skład sztafety dziewcząt:

1. Katarzyna Toś  – 1c

2. Patrycja Ciosek – 1c

3. Daria Pięta – 1b

4. Kamila Łyszczek – 1b

5. Katarzyna Gredys – 2c

6. Sylwia Wiater – 3d

7. Katarzyna Róg – 3b

8. Julia Zatorska – 3a

9. Katarzyna Charchut – 2a rez

Skład sztafety chłopców:

1. Maciej Broda – 2a

2. Konrad Marć – 2a

3. Dawid Palidwór – 3d

4. Damian Gubernak – 3c

5. Piotr Klyś – 3c

6. Karol Jaworek – 3c

7. Dominik Wojnowski – 3c

8. Bartłomiej Pająk – 3b

9. Błażej Łyszczek – 3d rez

GRATULUJEMY!!!


21 października 2015 r. odbyły się wojewódzkie zawody w biegach przełajowych na stadionie w Kolbuszowej. Nasze gimnazjum reprezentowała Patrycja Ciosek z klasy  I C w biegu na 1000 m zajmując 60 miejsce na 90 startujących zawodniczek.

Gratulujemy!!!



 

9 października odbyły się powiatowe biegi przełajowe w Ostrowie.

Oto zawodnicy i zajęte miejsca:

Patrycja Ciosek  I c – IV miejsce

Daria Pięta  I b – VII miejsce

Katarzyna Róg  III b – VIII miejsce

Kamila Łyszczek  I b – XIV miejsce

Katarzyna Toś  I c – XIX miejsce

Chłopcy klasy I-III

Dawid Palidwór  III d – VIII miejsce

Błażej Łyszczek   III d – IX miejsce

Konrad Marć  II a – XVI miejsce

Maciej Broda   II a – XIX miejsce

Patryk Bernat  III c – XX miejsce

Damian Gubernak  III c – XXIII miejsce

Na zawody wojewódzkie zakwalifikowała się Patrycja Ciosek z kl. I c

Gratulujemy i życzymy powodzenia 21 października w Kolbuszowej.



Dnia 06.10.2015r. w naszej szkole odbyły się szkolne zawody w biegach przełajowych. Uczniowie, którzy zajęli do VI miejsca będą reprezentować nasze gimnazjum na zawodach powiatowych 9 października w Ostrowie.

Dziewczęta klasy I- III

I miejsce -  Katarzyna Toś- I c

II miejsce -  Patrycja Ciosek - I c

III miejsce -  Daria Pięta- I b

IV miejsce – Katarzyna Róg- III b

V miejsce  – Kamila Łyszczek- I b

VI miejsce – Emilia Zatorska - Ic

 

Chłopcy klasy I-III

I miejsce -  Dawid Palidwór- III d

II miejsce -  Błażej Łyszczek- III d

III miejsce -  Maciej Broda- II a

IV miejsce -  Patryk Bernat- III c

V miejsce -  Konrad Marć- II a

VI miejsce -  Damian Gubernak- III c

ŻYCZYMY POWODZENIA!





 

 


 

30 września 2015 r. odbyły się wojewódzkie zawody w lekkiej atletyce na stadionie w Rzeszowie.

Nasze gimnazjum reprezentowali:

Katarzyna Kłósek III A w pchnięciu kulą  zajmując 11 miejsce,

Julia Zatorska III A w skoku w dal zajmując 14 miejsce,

Patrycja Ciosek I C w biegu na 300  zajmując 26 miejsce,

Piotr Klyś III C w skoku w dal zajmując 11 miejsce,

4 x 100 m sztafeta dziewcząt w składzie: J. Kisiel, J. Zatorska, A. Garncarczyk,  K. Kłósek zajmując 17 miejsce.

Gratulujemy!!!


Dnia 24.09.2015 r. na stadionie w Ropczycach odbyła się powiatowa gimnazjada w lekkiej atletyce. Nasze gimnazjum reprezentowali uczniowie zdobywając miejsca w następujących konkurencjach:

100 m

Anna Garncarczyk (2A)- 10 miejsce

Julia Kisiel (3A) – 13 miejsce

Emilia Ochab (1C) – 16 miejsce

Karol Jaworek (3C) – 6 miejsce

Dawid Palidwór (3D) – 8 miejsce

Kacper Obarski (3C) – 10 miejsce

300 m

Patrycja Ciosek (1C) – 2 miejsce

Konrad Marć (2A) – 4 miejsce

Bartłomiej Pająk (3B) – 9 miejsce

Damian Marciniec (2B) – 11 miejsce

600 m dz/ 1000 m chł

Daria Pięta (1B) – 3 miejsce

Natalia Szeliga (3A) – 4 miejsce

Katarzyna Róg (3B) – 7 miejsce

Dominik Wojnowski (3C) – 8 miejsce

DAMIAN Gubernak (3C) – 9 miejsce

Błażej Łyszczek (3D) – 11 miejsce

Skok w dal

Julia Zatorska (3A) – 1 miejsce

Emilia Zatorska (1C) – 3 miejsce

Katarzyna Gredys (2C) – 12 miejsce

Piotr Klyś (3C) – 2 miejsce

Grzegorz Daniel (3A) – 7 miejsce

Jakub Worek (2B) – 10 miejsce

Pchnięcie kulą

Katarzyna Kłósek (3A) – 2 miejsce

Katarzyna Majka (2C) – 3 miejsce

Klaudia Kazimierska (3A) – 8 miejsce

Kacper Idzik (3A) – 8 miejsce

Dawid Szela (3A) – 12 miejsce

4 x 100 m

Dziewczęta – 1 miejsce ( A. Garncarczyk, J. Kisiel, J. Zatorska, K. Kłósek)

Chłopcy – 5 miejsce

Uczniowie, którzy zdobyli I i II miejsce awansowali na zawody wojewódzkie, które odbędą się 30.09. 2015r. na stadionie Resovii w Rzeszowie. Z naszej szkoły zakwalifikowali się:

Patrycja Ciosek (1C), Julia Zatorska (3A),  Katarzyna Kłósek (3A), Piotr Klyś (3C)

Sztafeta 4 x 100 m dz. w składzie ( A. Garncarczyk, J. Kisiel, J. Zatorska, K. Kłósek)

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY POWODZENIA NA ZAWODACH WOJEWÓDZKICH.

 


 

18 września 2015 r. odbyły się pierwsze w tym roku szkolnym zawody szkolne w lekkiej atletyce.
W poszczególnych konkurencjach najlepszymi okazali się wśród dziewcząt:

100 m

1. Garncarczyk Anna ( 2a ) - 13.98

2. Zatorska Julia ( 3a ) - 14.18

3. Kłósek Katarzyna ( 3a ) - 14.19

300 m

1. Zatorska Emilia ( 1c ) – 50.80

2. Ciosek Patrycja ( 1c ) - 50.81

3. Zatorska Gabriela ( 3a ) - 50.90

Pchnięcie kulą

1. Majka Katarzyna ( 2c ) - 9.35

2. Kłósek Katarzyna ( 3a ) - 8841

3. Kazimierska Klaudia ( 3a ) – 8.66

Skok w dal

1. Zatorska Emilia ( 1c ) -  3.95

2. Ciosek Patrycja ( 1c ) - 3.91

3. Zatorska Julia ( 3a ) - 3.79

600 m

1. Pięta Daria ( 1b ) - 1.59,00

2. Szeliga Natalia ( 3a ) - 2.01,60

3. Róg Katarzyna ( 3b ) - 2.04,62

Najlepsi wśród chłopców:

100 m

1. Jaworek Karol ( 3c ) -  11.79

2. Palidwór Dawid ( 3d ) - 12.22

3. Daniel Grzegorz ( 3a ) - 12.38

300 m

1. Marć Konrad ( 2a ) -  42.44

2. Klyś Piotr ( 3c ) - 43.34

3. Pająk Bartłomiej ( 3b ) -  44.88

Pchnięcie kulą

1. Klyś Piotr ( 3c ) – 10.34

2. Idzik Kacper ( 3a ) – 9.51

3. Wypasek Piotr ( 3c ) - 9.07

Skok w dal

1. Klyś Piotr ( 3c ) - 4.90

2. Daniel Grzegorz ( 3a ) - 4.80

3. Obarski Kacper ( 3c ) - 4.44

1000 m

1. Palidwór Dawid ( 3d ) - 3.15,32

2. Łyszczek Błażej ( 3d ) - 3.17,36

3. Gubernak Damian ( 3c ) - 3.22,00

 

Gratulujemy i życzymy powodzenia na zawodach powiatowych, które odbędą się 24 września na stadionie  w Ropczycach.

 

Projekty

rokJPII

logo3 MAB

logo-RS_baner

MLN4

MN5

 

Pajacyk

logokr

 

logo_uczen

spinacz

spinka

iwierzyce-logo-d

gandalf_logo

ksiazki_gandalf

image001

 

Odwiedzający

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.